Koupelnový nábytek ESPACE

Charakteristickým rysem série doplňkových skříněk ESPACE je variabilita díky široké nabídce rozměrů jak dvířkových, tak otevřených skříněk. Série ESPACE byla navržena pro kombinaci s většinou umyvadlových skříněk z naší nabídky, avšak skříňky naleznou využití i v jiných prostorách než je koupelna (obývací pokoj, předsíň apod.).
Skříňky nabízíme v bílé barvě s lesklou úpravou a čtyřech dekorech lamina se strukturou. K některým skříňkám lze dokoupit samostatnou vnitřní zásuvku, případně plastový organizér na vntřní stranu dvířek pro drobné předměty každodenní potřeby. Skříňky lze instalovat jak s levým, tak s pravým otvíráním dvířek - pouhým otočením dvířek o 180° získáme potřebnou variantu.
Úchytky jsou dodávány samostatně a lze je instalovat dle přiložené šablony buď svisle nebo vodorovně. Skříňky lze vybavit také systémem bezúchytkového otevírání BLUM TIP-ON, v tomto případě je cena na dotaz.

Barvy RAL + 30% příplatek Barvy RAL
(za příplatek)
Mechanismus zpomalovacích pantů Mechanismus
zpomalovacích pantů
Bezúchytkové otevírání dvířek ´push systém´ Bezúchytkové otevírání
dvířek "push systém"

Bílá, dub stříbrný, borovice rustic, dub benátský, ořech bruno

Koupelnový nábytek ESPACE - Bílá, dub stříbrný, borovice rustic, dub benátský, ořech bruno
Koupelnový nábytek ESPACE - Bílá, dub stříbrný, borovice rustic, dub benátský, ořech bruno Koupelnový nábytek ESPACE - Bílá, dub stříbrný, borovice rustic, dub benátský, ořech bruno Koupelnový nábytek ESPACE - Bílá, dub stříbrný, borovice rustic, dub benátský, ořech bruno Koupelnový nábytek ESPACE - Bílá, dub stříbrný, borovice rustic, dub benátský, ořech bruno Koupelnový nábytek ESPACE - Bílá, dub stříbrný, borovice rustic, dub benátský, ořech bruno

OTEVŘÍT V NOVÉM OKNĚ

Máte zájem o další informace ohledně koupelnového nábytku ESPACE?
Kontaktujte naše prodejce, kteří se nachází na území celé České republiky.