CIRASA

SAPHO

Koupelnový nábytek CIRASA

Série CIRASA nabízí zásuvkové skříňky se 2 typy tenkých keramických umyvadel PIEDRA a PRACTICO. Umyvadla PRACTICO mají hloubku pouhých 40 cm, jsou proto vhodná do koupelen menších rozměrů. Skříńky s umyvadlem PIEDRA lze kombinovat se spodní dvířkovou skříňkou. U skříněk s šířkou 70, 80 a 100 cm lze umyvadlo PIEDRA nahradit deskou pro umyvadlo na postavení. Tím vzniká více rozměrových a designových variant. Skříňky jsou dodávány s úchytkami v chromovém provedení, ale lze dokoupit i jiné typy úchytek.
Velkou výhodou je možnost objednání praktických organizérů a misek LINDO pro uložení předmětů každodenní potřeby do horní i spodní zásuvky. Zásuvky jsou vybaveny výsuvy s pomalým dojezdem a automatickým dovřením, dvířka mají kování s tlumeným dovíráním. Úložný prostor lze rozšířit přidáním doplňkových skříněk ESPACE.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Po použití koupelnu řádně odvětrejte. Proti případnému zatékání do skříňky použijte silikonový tmel.

Design Barvy RAL + 30% příplatek Barvy RAL
(za příplatek)
Systém automatického dovření zásuvky Systém automatického
dovření zásuvky

Bílá lesk

Koupelnový nábytek CIRASA - Bílá lesk
Koupelnový nábytek CIRASA - Bílá lesk Koupelnový nábytek CIRASA - Bílá lesk Koupelnový nábytek CIRASA - Bílá lesk Koupelnový nábytek CIRASA - Bílá lesk

Dub alabama

Koupelnový nábytek CIRASA - Dub alabama
Koupelnový nábytek CIRASA - Dub alabama Koupelnový nábytek CIRASA - Dub alabama Koupelnový nábytek CIRASA - Dub alabama Koupelnový nábytek CIRASA - Dub alabama Koupelnový nábytek CIRASA - Dub alabama Koupelnový nábytek CIRASA - Dub alabama

Borovice rustik

Koupelnový nábytek CIRASA - Borovice rustik
Koupelnový nábytek CIRASA - Borovice rustik

Máte zájem o další informace ohledně koupelnového nábytku CIRASA?
Kontaktujte naše prodejce, kteří se nachází na území celé České republiky.
 

ZPĚT NA SEZNAM ŘAD NÁBYTKU

UBC s.r.o.
Mělnická 87
250 65  Líbeznice
 
© 2022 UBC s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.   |   Cookies