SKA INDUSTRIAL

SAPHO

Koupelnový nábytek SKA INDUSTRIAL

Industriální styl nic nepředstírá. Je jednoduchý, minimalistický, mívá ostré hrany a přímé linie. Své uplatnění zde nachází především kovové prvky ve své původní neuhlazené podobě. Nejčastěji se setkáváme s kontrastem bílé a černé barvy. Tento styl je inspirován starými průmyslovými halami a ukazuje jednoduchou krásu, která se ukrývá za obnaženými trubkami a kovovými konstrukcemi, jakými jsou i konstrukce série SKA.
Součástí série SKA nejsou jen pevné konstrukce pod umyvadla či desky, ale i stojany a držáky na ručníky, nástěnné police, vše z prvotřídní oceli, lakované práškovou barvou. Standardně dodáváme konstrukce v bílé nebo černé barvě, v matném provedení. Za příplatek 40% lze vyrobit v jakémkoli odstínu RAL.

Design Barvy RAL + 30% příplatek Barvy RAL
(za příplatek)

Černá mat

Koupelnový nábytek SKA INDUSTRIAL - Černá mat
Koupelnový nábytek SKA INDUSTRIAL - Černá mat Koupelnový nábytek SKA INDUSTRIAL - Černá mat Koupelnový nábytek SKA INDUSTRIAL - Černá mat Koupelnový nábytek SKA INDUSTRIAL - Černá mat Koupelnový nábytek SKA INDUSTRIAL - Černá mat Koupelnový nábytek SKA INDUSTRIAL - Černá mat Koupelnový nábytek SKA INDUSTRIAL - Černá mat Koupelnový nábytek SKA INDUSTRIAL - Černá mat

Máte zájem o další informace ohledně koupelnového nábytku SKA INDUSTRIAL?
Kontaktujte naše prodejce, kteří se nachází na území celé České republiky.
 

ZPĚT NA SEZNAM ŘAD NÁBYTKU

UBC s.r.o.
Mělnická 87
250 65  Líbeznice
 
© 2022 UBC s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.   |   Cookies